PLAY-OFF 3.ROČNÍKU EBH - 2012 - TERMÍNOVÝ ROZPIS JEDNOTLIVÝCH KOL + HERNÍ SYSTÉM PLAY-OFF - obrázek

- OSMIFINÁLE: 21.9.(PÁTEK)  - 7.10.2012 (NEDĚLE)
!! PS: 6.10. SOBOTA JE TURNAJ V BOHUMÍNĚ !!

- ČTVRTFINÁLE: 8.10 (PO) - 21.10.2012 (NE)
!!PS: 20.10. SOBOTA JE TURNAJ V BRUZOVICÍCH

- SEMIFINÁLE: 22.10. (NE) - 4.11.2012 (NE)

- FINÁLE + O BRONZ: NEJPOZDĚJI 11.11.2012 (NEDĚLE)

TOTO JSOU NEJZAZŠÍ DATA PRO ODEHRÁNÍ JEDNOTLIVÝCH KOL/CELÉHO PLAY-OFF.. SAMOZŘEJMĚ, POKUD BY BYL PRŮBĚH HLADKÝ A ODEHRAJE SE O NĚCO RYCHLEJI, I TO JE MOŽNÉ (ALE MÁME TAM 2 TURNAJE V ŘÍJNU, KTERÉ NÁS LIMITUJÍ TROŠKU, PROTO TAKOVÝ ROZPTYL).

TRADIČNÍ PRAVIDELNÉ HERNÍ DNY JSOU V NEDĚLI, PRO PLAY-OFF DOPORUČUJI V NEDĚLI ZAČÍNAT O NĚCO DŘÍVE (ALESPOŇ 14.30 H NEBO I DŘÍVE - NĚKTERÉ SÉRIE TOTIŽ MOHOU BÝT DLOUHÉ, TAK AŤ JE ČAS I NA ODDYCH). POKUD SAMOZŘEJMĚ NĚKOMU VYHOVUJE SOBOTA A DOMLUVÍ SE SE SOUPEŘEM - JE MOŽNO ODEHRÁT I V SOBOTU, PŘÍPADNĚ JAKÝKOLI JINÝ DEN V TERMÍNU :)

HERNÍ SYSTÉM PLAY-OFF DOZNÁ LETOS MENŠÍCH ÚPRAV A ZMĚN (ČTĚTE DÁLE)...:
HERNÍ SYSTÉM PLAY-OFF DOZNÁ LETOS MENŠÍCH ÚPRAV A ZMĚN (ČTĚTE):

PLAY-OFF (OSMIFINÁLE, ČTVRTFINÁLE, SEMIFINÁLE) SE HRAJE NA 4 VÍTĚZNÉ ZÁPASY SYSTÉMEM 3x6minut.
V PŘÍPADĚ NEROZHODNÉHO VÝSLEDKU SE PRODLUŽUJE O CELOU TŘETINU - TEDY 6MINUT (PRODLOUŽENÍ V PLAY-OFF HRAJEME S 5TI HRÁČI V POLI!!!). NEROZHODNE-LI SE V PRODLOUŽENÍ, NÁSLEDUJÍ SAMOST.NÁJEZDY PO 3, PŘÍPADNĚ POSLÉZE K.O.SYSTÉMEM.

FINÁLE A BOJE O 3.MÍSTO SE HRAJÍ 3x6minut, ale PRODLOUŽENÍ SE HRAJE TAK DLOUHO (PO JEDNOTLIVÝCH TŘETINÁCH), DOKUD SE NEROZHODNE -
SYSTÉM NÁHLÉ SMRTI.

1.PRODLOUŽENÍ SE HRAJE V 5TI V POLI
PŘÍPADNÉ 2.PRODLOUŽENÍ VE 4 HRÁČÍCH V POLI,
PŘÍPADNĚ OD 3.PRODLOUŽENÍ DÁLE SE HRAJE POUZE VE 3 HRÁČÍCH, SAMOSTATNÉ NÁJEZDY SE VE FINÁLE ČI BOJÍCH O 3.MÍSTO NEZAHRÁVAJÍ !!!

JE-LI TO TECHNICKY MOŽNÉ, MŮŽE SI V DALŠÍCH KOLECH PLAY-OFF (TEDY OD ČF VÝŠE) KTERÝKOLI SOUPEŘ VYŽÁDAT ROZHODČÍHO K POZUZOVÁNÍ ZÁPASŮ.
VE FINÁLE A BOJÍCH O 3.MÍSTO BUDE PŘÍTOMEN VŽDY ALESPOŇ 1 ROZHODČÍ PRO JEDNU DVOJICI...

POKUD BY MĚL NĚKDO NĚJAKÝ ČASOVÝ PROBLÉM A VÍ, ŽE SE V URČITÉ DATUM NEMŮŽE ZÚČASTNIT, DĚKUJI PŘEDEM ZA INFORMACI, NEBO POKUD SE DOHODNETE SAMI SE SOUPEŘEM..USNADNÍTE TAK PRŮBĚH CELÉ SOUTĚŽE..VŠICHNI HRAJEME, BUDE FAJN, KDYŽ SI DÁME I VZÁJEMNĚ VĚDĚT,POPŘ. DEJTE VĚDĚT MĚ (STAČÍ SMS) - AŤ SOUPEŘ ZBYTEČNĚ NEČEKÁ:) DĚKUJI.

HERNÍ SYSTÉM PLAY-OFF BUDE K DISPOZICI K PŘEČTENÍ I V HASIČÁRNĚ, VČETNĚ TIŠTĚNÝCH "OFICIÁLNÍCH" PRAVIDEL BILLIARD-HOCKEYE /ŠPRTCE (ABY NEVZNIKALY DOHADY, JAK SE MÁ HRÁT A PRO PŘÍPAD NUTNOSTNI OVĚŘENÍ ).