Záhlaví 2 (+tým).png

2.TURNAJ FAIR PLAY TOUR 2012 - OSTRAVA - Ohlédnutí za výsledky...

2.TURNAJ FAIR PLAY TOUR 2012 - OSTRAVA - Ohlédnutí za výsledky... - obrázek

2.TURNAJ FAIR PLAY TOUR 2012 - OSTRAVA - Ohlédnutí za výsledky... - obrázek

V SOBOTU 14.4.2012 SE V OSTRAVĚ ZA ÚČASTI 35 HRÁČŮ - 7mi TÝMŮ USKUTEČNIL DRUHÝ TURNAJ SÉRIE
"FAIR PLAY TOUR 2012".

(pozn. veškrý výsledkový servis, vč. fotogalerie a odkaz k videu z turnaje naleznete v rubrice TURNAJE MEZIKLUBOVÉ->FAIR PLAY TOUR2012)

ÚVOD DNE BYL VĚNOVÁN "VIDEO-VZPOMÍNCE" NEDÁVNO ZESNULÉ OSTRAVSKÉ HRÁČKY ELEN HOLÁTKOVÉ.

V POHODOVÉ A PŘÁTELSKÉ ATMOSFÉŘE JSME BYLI SVĚDKY ŘADY ZAJÍMAVÝCH ZÁPASŮ, VZESTUPU NĚKTERÝCH NOVÝCH HVĚZDIČEK A TAKÉ NÁVRATU NĚKTERÝCH "STARONOVÝCH" TVÁŘÍ..

SVŮJ PRVNÍ TRIUMF V SENIORSKÉ KARIÉŘE NA MEZIKLUBOVÉM POLI SLAVÍ PEPA SVOBODA Z B.H.C.DOBRÁ, KTERÝ OVLÁDL JAK KATEGORII MUŽŮ TAK CELKOVÉ POŘADÍ TURNAJE. "ŽÁKY" PAK B.H.C.DOBRÁ OVLÁDLA KOMPLETNĚ - 1.MÍSTO=JAKUB SKLÁŘ, 2.MÍSTO=KAMILA ŽVAKOVÁ, 3.MÍSTO=PETR HADAŠČOK (4.PAK SKONČIL FILIP KŘIŽÁK PŘED 5.KRISTÝNOU HRABCOVOU). V SOUTĚŽI TÝMŮ JSME PŘES NAŠI ŠIRŠÍ ČLENSKOU ZÁKLADNU OBSADILI 2.MÍSTO - 3,5bodu ZA DOMINUJÍCÍM DOMÁCÍM KLUBEM (ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA) A PŘED TŘETÍM TÝMEM V POŘADÍ "FUTURE".

POZITIVNÍ STRÁNKOU TURNAJE BYLA ÚČAST - I PŘES ABSENCI NĚKTERÝCH PRAVIDELNÝCH HRÁČŮ JSME NAOPAK PŘIVÍTALI ŘADU ZNÁMÝCH "STARONOVÝCH TVÁŘÍ" (ZDENĚK PALATKA, JOSEF GÁBA,...) A ROVNĚŽ MLADÍKY Z CSVČ J.BOSKA HAVÍŘOV NEBO JIŽ PODRUHÉ ŠPRTCOVÉHO KOLEGU Z TÁBORA LIBORA HOUDU.

VŠEM VÍTĚZŮM GRATULUJEME, ÚČASTNÍKŮM DĚKUJEME ZA VÝBORNOU ÚČAST A ORGANIZÁTORŮM PATŘÍ PODĚKOVÁNÍ ZA PŘÍJEMNÝ ŠPRTCOVÝ "SVÁTEK".

NÁSLEDUJÍCÍ TURNAJ SÉRIE FPT SE USKUTEČNÍ VE FRÝDKU-MÍSTKU V KVĚTNU 2012 (DATUM I MÍSTO UPŘESNÍME).

KŘÍŽOVÁ TABULKA - JEDNOTLIVCI

No|Name             |Total| 1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  

1 |Josef SVOBODA    |6    |14:R|17:V| 2:R| 7:V|13:V| 4:V| 5:V
2 |Tomáš GODFRYD    |5.5  |19:R| 9:V| 1:R|26:V| 3:R| 6:V| 4:V
3 |Jiří KOPEČEK     |5.5  |15:V|20:V|10:P|22:V| 2:R|17:V| 8:V
4 |Zdeněk PALATKA   |5    |30:V|18:V|32:V| 6:V|10:V| 1:P| 2:P
5 |Matěj GRAPA      |5    |18:R|34:V|14:V|11:V| 8:R|10:V| 1:P
6 |Lukáš KRÁL       |5    |22:V|33:V|27:V| 4:P|12:V| 2:P|15:V
7 |David KOVÁČ      |5    |35:V|11:P|23:V| 1:P|19:V|20:V|10:V
8 |Miroslav ŠEBESTÍK|4.5  |10:P|15:V|16:V|32:V| 5:R|22:V| 3:P
9 |Josef GÁBA       |4.5  |27:R| 2:P|18:V|14:V|17:P|26:V|12:V
10|Jiří PELIKÁN     |4    | 8:V|12:V| 3:V|13:V| 4:P| 5:P| 7:P
11|Dalibor HÁJEK    |4    |16:V| 7:V|13:P| 5:P|32:V|12:P|17:V
12|Martin KUBÍK     |4    |26:V|10:P|28:V|20:V| 6:P|11:V| 9:P
13|Rostislav GRAPA  |4    |28:V|23:V|11:V|10:P| 1:P|15:P|26:V
14|Lukáš FOJT       |4    | 1:R|29:V| 5:P| 9:P|30:R|32:V|22:V
15|Jakub SKLÁŘ      |4    | 3:P| 8:P|34:V|21:V|33:V|13:V| 6:P
16|Libor SITA       |4    |11:P|35:V| 8:P|28:V|22:P|27:V|24:V
17|Radim KLIMÁNEK   |3.5  |29:R| 1:P|19:V|23:V| 9:V| 3:P|11:P
18|Michal JEŽ       |3.5  | 5:R| 4:P| 9:P|19:P| 0:V|34:V|27:V
19|Roman JEŽ        |3.5  | 2:R|27:P|17:P|18:V| 7:P|31:V|28:V
20|Kateřina KLIMKOVÁ|3.5  |34:V| 3:P|33:V|12:P|29:V| 7:P|21:R
21|Patrik SEDLÁŘ    |3.5  |23:P| 0:V|22:P|15:P|31:V|30:V|20:R
22|Ladislav HÁJEK   |3    | 6:P|30:V|21:V| 3:P|16:V| 8:P|14:P
23|Petr BRONCLÍK    |3    |21:V|13:P| 7:P|17:P|24:P| 0:V|32:V
24|David MIKLOVIČ   |3    |31:P|28:P| 0:V|33:P|23:V|29:V|16:P
25|Vlastimil KALMUS |3    |32:P|26:P|29:P|34:R|28:R|35:V|33:V
26|Kamila ŽVAKOVÁ   |2.5  |12:P|25:V|31:V| 2:P|27:R| 9:P|13:P
27|JAN WILCZEK      |2.5  | 9:R|19:V| 6:P|29:R|26:R|16:P|18:P
28|Petr HADAŠČOK    |2.5  |13:P|24:V|12:P|16:P|25:R|33:V|19:P
29|Filip KŘIŽÁK     |2.5  |17:R|14:P|25:V|27:R|20:P|24:P|30:R
30|Kristýna HRABCOVÁ|2.5  | 4:P|22:P|35:V|31:R|14:R|21:P|29:R
31|Lucie KUBÍKOVÁ   |2.5  |24:V|32:P|26:P|30:R|21:P|19:P|35:V
32|Libor HOUDA      |2    |25:V|31:V| 4:P| 8:P|11:P|14:P|23:P
33|Markéta KUBÍČKOVÁ|2    | 0:V| 6:P|20:P|24:V|15:P|28:P|25:P
34|René KŘIŽÁK      |2    |20:P| 5:P|15:P|25:R|35:R|18:P| 0:V
35|Michal NÁVRAT    |1.5  | 7:P|16:P|30:P| 0:V|34:R|25:P|31:P


BODOVÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI

Place Name              Feder Club                   Score     GP

  1   Josef SVOBODA     m     B.H.C.Dobrá            6     150.00 = 1.KAT.MUŽI
  2   Tomáš GODFRYD     m     Poruba Stars           5.5   145.62
  3   Jiří KOPEČEK      m     Šprtec Partyja Ostrava 5.5   141.24
  4   Zdeněk PALATKA    m     Šprtec Partyja Ostrava 5     136.85
  5   Matěj GRAPA       j     Šprtec Partyja Ostrava 5     132.47
  6   Lukáš KRÁL        m     Šprtec Partyja Ostrava 5     128.09
  7   David KOVÁČ       m     Šprtec Partyja Ostrava 5     123.71
  8   Miroslav ŠEBESTÍK m     B.H.C.Dobrá            4.5   119.32 = 7.KAT.MUŽI
  9   Josef GÁBA        m                            4.5   114.94
 10   Jiří PELIKÁN      m     Future                 4     110.56
 11   Dalibor HÁJEK     m     B.H.C.Dobrá            4     106.18 = 10.KAT.MUŽI
 12   Martin KUBÍK      m     Šprtec Partyja Ostrava 4     101.79
 13   Rostislav GRAPA   m     Šprtec Partyja Ostrava 4      97.41
 14   Lukáš FOJT        m     Vsetín                 4      93.03
 15   Jakub SKLÁŘ       z     B.H.C.Dobrá            4      88.65 = 1.KAT.ŽÁCI
 16   Libor SITA        m     Future                 4      84.26
 17   Radim KLIMÁNEK    m     Šprtec Partyja Ostrava 3.5    79.88
 18   Michal JEŽ        m     B.H.C.Dobrá            3.5    75.50 = 16.KAT.MUŽI
 19   Roman JEŽ         m     B.H.C.Dobrá            3.5    71.12 = 17.KAT.MUŽI
 20   Kateřina KLIMKOVÁ l     Future                 3.5    66.74
 21   Patrik SEDLÁŘ     j     Šprtec Partyja Ostrava 3.5    62.35
 22   Ladislav HÁJEK    m     B.H.C.Dobrá            3      57.97 = 18.KAT.MUŽI
 23   Petr BRONCLÍK     m     B.H.C.Dobrá            3      53.59 = 19.KAT.MUŽI
 24   David MIKLOVIČ    j     CSVČ J.Boska Havířov   3      49.21
 25   Vlastimil KALMUS  m     B.H.C.Dobrá            3      44.82 = 20.KAT.MUŽI
 26   Kamila ŽVAKOVÁ    z     B.H.C.Dobrá            2.5    40.44 = 2.KAT.ŽÁCI
 27   JAN WILCZEK       j     CSVČ J.Boska Havířov   2.5    36.06
 28   Petr HADAŠČOK     z     B.H.C.Dobrá            2.5    31.68 = 3.KAT.ŽÁCI
 29   Filip KŘIŽÁK      z     B.H.C.Dobrá            2.5    27.29 = 4.KAT.ŽÁCI
 30   Kristýna HRABCOVÁ z     B.H.C.Dobrá            2.5    22.91 = 5.KAT.ŽÁCI
 31   Lucie KUBÍKOVÁ    z     Šprtec Partyja Ostrava 2.5    18.53
 32   Libor HOUDA       m     Tábor                  2      14.15
 33   Markéta KUBÍČKOVÁ z     Šprtec Partyja Ostrava 2       9.76
 34   René KŘIŽÁK       m     B.H.C.Dobrá            2       5.38 = 22.KAT.MUŽI
 35   Michal NÁVRAT     m     B.H.C.Dobrá            1.5     1.00 = 23.KAT.MUŽI


POŘADÍ TÝMŮ

Place Name                   Score

  1   ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 25.5
  2   B.H.C.DOBRÁ            22  
  3   FUTURE                 11.5
  4   CSVČ J.BOSKA HAVÍŘOV   5.5 
      PORUBA STARS           5.5 
  6   VSETÍN                 4   
  7   TÁBOR                  2
15.04.2012 19:28:13
bhcdobra
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one