Záhlaví 2 (+tým).png

4.Turnaj (2009-05-30) - Frýdek-Místek

 

Obrazek

Čtvrtý turnaj série GP 2009 se uskutečnil v sobotu 30.5.2009 ve Frýdku - Místku

Turnaje GPjsou přístupné široké veřejnosti, takže si na něm mohou zahrát registrovaní
i neregistrovaní hráči (turnaj je vhodný také pro začínající hráče).

Konečná tabulka turnaje:
  1   Kamil ANDRLE       j     KSH Sever Zábřeh       6     150.00
2 Tomáš ELNER m KSH Sever Zábřeh 6 147.63
3 David KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 5.5 145.27
4 Michal URBÁŠEK m KSH Sever Zábřeh 5.5 142.90
5 David PELIKÁN z KSH Sever Zábřeh 5 140.54
6 Michal VUDARČÍK m Notoři Havířov 5 138.17
7 Radek ŠEVČÍK j Sokol Frýdek-Místek 5 135.81
8 Zdeněk PALATKA m Sokol Frýdek-Místek 5 133.44
9 Libor SITA j KSH Sever Zábřeh 5 131.08
10 Petr VÁLEK m Notoři Havířov 5 128.71
11 Matěj GRAPA j Šprtec Partyja Ostrava 4.5 126.35
12 Jiří PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4.5 123.98
13 Tomáš SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 4.5 121.62
14 Patrik EHRENBERGER z DDM Zábřeh 4.5 119.25
15 David JUHASZ j Šprtec Partyja Ostrava 4.5 116.89
16 Josef SVOBODA m B.H.C. Dobrá 4.5 114.52
17 Jan BILKO m B.H.C. Dobrá 4.5 112.16
18 Josef BOHDALEK m Sokol Frýdek-Místek 4.5 109.79
19 Josef FOCHER m KSH Sever Zábřeh 4.5 107.43
20 Pavel PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 4 105.06
21 Lukáš KRÁL m Šprtec Partyja Ostrava 4 102.70
22 Vítězslav FOLTÝN m B.H.C. Dobrá 4 100.33
23 Adam BILKO m B.H.C. Dobrá 4 97.97
24 Michal CHYLEK j B.H.C. Dobrá 4 95.60
25 Martin POŠTULKA m SH Uničov Střelice 4 93.24
26 Martin URBÁŠEK m Dubicko 4 90.87
27 Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 4 88.51
28 Rostislav GRAPA m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 86.14
29 Martin PELIKÁN m KSH Sever Zábřeh 3.5 83.78
30 Tomáš HLAVÍN m BHSK Kozojedy 3.5 81.41
31 Radim KLIMÁNEK m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 79.05
32 Petr SCHMEISTER m Šprtec Partyja Ostrava 3.5 76.68
33 Jakub DUDZIK j Sokol Frýdek-Místek 3.5 74.32
34 Milan KALAMÁR m Notoři Havířov 3.5 71.95
35 Petr KUBA j SH Uničov Střelice 3.5 69.59
36 Monika VUDARČÍKOVÁ l Notoři Havířov 3.5 67.22
37 Vojtěch POLESNÝ j BHSK Kozojedy 3.5 64.86
38 Jan KOVÁČ m Šprtec Partyja Ostrava 3 62.49
39 Veronika GRABINSKÁ l Sokol Frýdek-Místek 3 60.13
40 Vlastimil KALMUS m B.H.C. Dobrá 3 57.76
41 Jan ČERNÝ m KSH Sever Zábřeh 3 55.40
42 Daniel HOLÁTKO j Sokol Frýdek-Místek 3 53.03
43 Štěpán DVOŘÁK j SH Uničov Střelice 3 50.67
44 Matěj MATÝSEK z Šprtec Partyja Ostrava 3 48.30
45 Radim ONDRA j SH Uničov Střelice 3 45.94
46 Robin SKALIČAN z DDM Zábřeh 3 43.57
47 Patrik SEDLÁŘ z Šprtec Partyja Ostrava 3 41.21
48 Matěj HLAVÍN z BHSK Kozojedy 2.5 38.84
49 Michal JEŽ m B.H.C. Dobrá 2.5 36.48
50 Mikuláš HALÁS j Šprtec Partyja Ostrava 2.5 34.11
51 Jarek JUHÁSZ m Šprtec Partyja Ostrava 2.5 31.75
52 Lukáš GUTKAJS z BHSK Kozojedy 2.5 29.38
53 Štěpán FRIEDL z DDM Zábřeh 2.5 27.02
54 Jan POŠTULKA z SH Uničov Střelice 2.5 24.65
55 Michaela GRABINSKÁ j Sokol Frýdek-Místek 2.5 22.29
56 Tomáš NOGA m B.H.C. Dobrá 2 19.92
57 Jakub KUBÍK z Šprtec Partyja Ostrava 2 17.56
58 Michal ŤUIK z DDM Zábřeh 2 15.19
59 Ondřej HOLÁTKO z Sokol Frýdek-Místek 2 12.83
60 Romana PELIKÁNOVÁ l KSH Sever Zábřeh 1.5 10.46
61 Lucka KUBÍKOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 1.5 8.10
62 Klára GRAPOVÁ z Šprtec Partyja Ostrava 1.5 5.73
63 Lukáš ZEMAN j BHSK Kozojedy 1 3.37
64 Mirka VÁCLAVÍKOVÁ l Šprtec Partyja Ostrava 0 1.00

Pořadí družstev :

  1   KSH SEVER ZÁBŘEH       27.5 
2 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 23
3 SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK 21
B.H.C. DOBRÁ 21
5 NOTOŘI HAVÍŘOV 17
6 SH UNIČOV STŘELICE 16
7 BHSK KOZOJEDY 13
8 DDM ZÁBŘEH 12
9 DUBICKO 4

21.11.2011 22:44:01
bhcdobra
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one