Záhlaví 2 (+tým).png

2.Turnaj (2010-03-27) Dobrá


Obrazek

V sobotu 27. března 2010 se uskutečnil 2. turnaj série Grand Prix 2010.
Turnaj - TENTOKRÁTE POPRVÉ SE ODEHRÁL v Dobré u Frýdku-Místku.
Pořádajícím týmem se stali B.H.C. Dobrá ve spolupráci se Šprtec Partyja Ostrava
(ZŠ Dobrá, Multifunkční sál, Dobrá 860, PSČ
739 51)

Obrazek

Křížová tabulka turnaje :

1  Pavel PELIKÁN      6     37:V 16:V  6:V  2:R 13:V  4:V  8:R
2 Michal CHYLEK 6 42:V 14:V 15:V 1:R 11:V 3:R 6:V
3 Michal URBÁŠEK 5.5 26:V 5:V 20:V 7:V 4:P 2:R 14:V
4 Kamil ANDRLE 5.5 30:V 44:V 10:V 13:R 3:V 1:P 11:V
5 Matěj GRAPA 5.5 33:V 3:P 40:R 46:V 15:V 24:V 10:V
6 Libor SITA 5 39:V 19:V 1:P 21:V 7:V 20:V 2:P
7 Libor HABICH 5 25:V 17:V 9:V 3:P 6:P 22:V 21:V
8 Tomáš ELNER 5 41:V 38:V 13:P 19:V 16:V 10:R 1:R
9 Denis PAIL 5 12:V 47:V 7:P 10:P 32:V 16:V 19:V
10 Jaroslav SITTA 4.5 46:V 29:V 4:P 9:V 14:V 8:R 5:P
11 Josef FOCHER 4.5 28:V 31:R 23:V 18:V 2:P 17:V 4:P
12 Jan SITTA 4.5 9:P 45:V 30:P 25:R 34:V 26:V 24:V
13 Petr SCHMEISTER 4 32:V 23:V 8:V 4:R 1:P 14:P 18:R
14 David KOVÁČ 4 48:V 2:P 37:V 30:V 10:P 13:V 3:P
15 Josef SVOBODA 4 36:V 18:R 2:P 40:V 5:P 27:R 35:V
16 David PELIKÁN 4 43:V 1:P 35:V 34:V 8:P 9:P 33:V
17 Štěpán DVOŘÁK 4 22:V 7:P 41:V 24:R 29:V 11:P 20:R
18 Jan BILKO 4 21:V 15:R 31:V 11:P 24:P 40:V 13:R
19 Vítězslav FOLTÝN 4 34:V 6:P 38:V 8:P 46:V 35:V 9:P
20 Patrik EHRENBERGER 4 49:V 24:V 3:P 32:V 31:R 6:P 17:R
21 Petr BRONCLÍK 4 18:P 48:V 45:V 6:P 36:V 31:V 7:P
22 Jan SEMENEC 4 17:P 25:P 33:V 37:V 30:V 7:P 31:V
23 Radek ŠEVČÍK 4 40:V 13:P 11:P 41:V 35:P 48:V 36:V
24 Zdeněk PALATKA 3.5 35:V 20:P 25:V 17:R 18:V 5:P 12:P
25 David JUHASZ 3.5 7:P 22:V 24:P 12:R 27:P 42:V 44:V
26 Patrik PAIL 3.5 3:P 33:V 34:P 39:R 28:V 12:P 43:V
27 Petr HAMERKA 3.5 31:P 28:R 36:P 47:V 25:V 15:R 29:R
28 Michal JEŽ 3.5 11:P 27:R 47:R 43:R 26:P 32:V 40:V
29 Radim KLIMÁNEK 3.5 51:V 10:P 32:P 48:V 17:P 46:V 27:R
30 Rostislav GRAPA 3 4:P 39:V 12:V 14:P 22:P 33:P 41:V
31 Elena HOLÁTKOVÁ 3 27:V 11:R 18:P 44:V 20:R 21:P 22:P
32 Jan POŠTULKA 3 13:P 36:V 29:V 20:P 9:P 28:P 46:V
33 Jan LEKEŠ 3 5:P 26:P 22:P 45:V 38:V 30:V 16:P
34 Lucka KUBÍKOVÁ 3 19:P 0:V 26:V 16:P 12:P 36:P 48:V
35 Jan ČERNÝ 3 24:P 49:V 16:P 38:V 23:V 19:P 15:P
36 Jakub DUDZIK 3 15:P 32:P 27:V 42:V 21:P 34:V 23:P
37 Radim ONDRA 3 1:P 43:V 14:P 22:P 42:R 49:V 39:R
38 Klára GRAPOVÁ 3 0:V 8:P 19:P 35:P 33:P 47:V 50:V
39 Adam BILKO 3 6:P 30:P 49:V 26:R 40:P 51:V 37:R
40 Jarek JUHÁSZ 2.5 23:P 50:V 5:R 15:P 39:V 18:P 28:P
41 Matěj MATÝSEK 2.5 8:P 42:V 17:P 23:P 43:V 44:R 30:P
42 Erik MORONG 2.5 2:P 41:P 0:V 36:P 37:R 25:P 51:V
43 Vlastimil KALMUS 2.5 16:P 37:P 51:V 28:R 41:P 45:V 26:P
44 Antonín CUDRÁK 2.5 50:V 4:P 46:P 31:P 51:V 41:R 25:P
45 Mikuláš HALÁS 2.5 47:R 12:P 21:P 33:P 50:V 43:P 49:V
46 Martin POŠTULKA 2 10:P 51:V 44:V 5:P 19:P 29:P 32:P
47 Michal NIKL 2 45:R 9:P 28:R 27:P 48:P 38:P 0:V
48 Dominik RÖSLER 2 14:P 21:P 50:V 29:P 47:V 23:P 34:P
49 Jakub KUBÍK 1.5 20:P 35:P 39:P 50:R 0:V 37:P 45:P
50 Marek LEKEŠ 1.5 44:P 40:P 48:P 49:R 45:P 0:V 38:P
51 Martin MESSING 1 29:P 46:P 43:P 0:V 44:P 39:P 42:P


Soutěž družstev :

  1   FUTURE                 25   
2 KSH SEVER ZÁBŘEH 24.5
3 B.H.C. DOBRÁ 21.5
ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 21.5
5 SH UNIČOV STŘELICE 12
6 BHC PARDÁL OSTRAVA 9.5
7 ŠPRTNEMVÁMTOTAM 8
8 PUSTKOVEC 4.5
9 DOBRÁ 4

21.11.2011 20:17:37
bhcdobra
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one