Záhlaví 2 (+tým).png

3.Turnaj (2010-04-24) - Praha

  V sobotu se uskutečnil 3.turnaj GP. Tentokrát se zajíždělo až do daleké Prahy, samozřejmě jsme nechyběli ani my.

Do Prahy jsme cestovali o den dříve aby jsme si mohli před turnajem ještě odpočinout bohužel nás po cestě přistihly menší komplikace v autobuse řidič autobusu nechal vykázat našeho hráče Martina Messinga jen za to že si tam otevřel pivo.Toto bylo stupidní zachování řidiče a tímto kritizuji celou autobusovou dopravu Student agency.
Proto jsme měli problém z naší sestavou nakonec musím Martina pochválit,jenž večer do Prahy přicestoval i když ho to bohužel stálo hodně peněz.

Do turnaje jsme tedy skočili v kompletním složení 7.hráčů a to i proto že na poslední chvíli přijel i Michal Chylek což nám hodně pomohl.Tentokrát se nám moc nevedlo po 1.kole to vypadalo moc dobře pro nás,ale pak už to šlo s kopce nedařilo se ani Josefu Svobodovi,který obsadil až konečné 20.místo.Nejlépe zahrál Michal Jež,který se umístil nejlíp z nás na 18.pozici.Martin i přes komplikace z autobusem zahrál celkem slušně a poprvé nahrál 2,5 bodu a to mu vyneslo 38.místo.Bohužel nejhůř odehrál turnaj Petr Bronclík,který nepřenesl formu z Dobré kde nahrál 4 body zahrál tak o polovinu míň jen 2 body a tím uzavřel naší soupisku až na 43.pozici.

Chtěli jsme v družstvech udržet 4.místo,avšak v posledním kole naši prohráli z domácími dravci z Kozojed dva zápasy a to nás posunulo až na předposlední příčku.Tímto chci hráčům poděkovat za bojovnost a snahu a věřím že příští turnaj se nám povede líp ten se bude hrát 22.5.2010 opět v Ostravě.
(autor článku: Josef Svoboda)
 

Křížová tabulka turnaje :

1.  Jiří PELIKÁN       6.5   29:V 15:V  6:V 22:V  2:R  7:V  4:V
2. Tomáš ELNER 6.5 42:V 17:V 9:V 4:V 1:R 11:V 10:V
3. Libor SITA 5.5 24:V 8:R 12:R 5:V 14:V 10:R 11:V
4. Michal URBÁŠEK 5 33:V 32:V 5:V 2:P 30:V 22:V 1:P
5. Libor HABICH 5 25:V 10:V 4:P 3:P 42:V 9:V 16:V
6. Josef FOCHER 5 30:V 16:V 1:P 9:P 33:V 14:V 20:V
7. David KOVÁČ 5 35:V 43:V 22:P 23:V 18:V 1:P 15:V
8. Tomáš HLAVÍN 5 37:V 3:R 31:P 19:V 29:R 30:V 17:V
9. Pavel PELIKÁN 4.5 23:V 13:V 2:P 6:V 22:R 5:P 32:V
10. Jan SITTA 4.5 34:V 5:P 32:V 21:V 27:V 3:R 2:P
11. David PELIKÁN 4.5 38:R 36:V 43:V 31:V 15:V 2:P 3:P
12. Pavel ALEXANDROV 4.5 39:V 18:R 3:R 30:P 31:R 25:V 23:V
13. Antonín CUDRÁK 4.5 27:V 9:P 46:V 14:P 26:R 35:V 22:V
14. Radim KLIMÁNEK 4 36:R 38:V 18:R 13:V 3:P 6:P 31:V
15. Štěpán DVOŘÁK 4 48:V 1:P 26:V 16:V 11:P 29:V 7:P
16. Lukáš KRÁL 4 41:V 6:P 42:V 15:P 19:V 18:V 5:P
17. Martin PELIKÁN 4 40:V 2:P 30:P 44:V 21:V 24:V 8:P
18. Michal JEŽ 4 45:V 12:R 14:R 20:V 7:P 16:P 33:V
19. Jaroslav SITTA 4 31:R 26:R 24:V 8:P 16:P 44:V 29:V
20. Josef SVOBODA 4 28:V 22:P 44:V 18:P 36:V 31:V 6:P
21. Matěj GRAPA 4 43:P 35:V 25:V 10:P 17:P 27:V 30:V
22. Patrik EHRENBERGER 3.5 46:V 20:V 7:V 1:P 9:R 4:P 13:P
23. Jan ČERNÝ 3.5 9:P 33:V 37:V 7:P 35:R 26:V 12:P
24. Martin KUBÍK 3.5 3:P 28:V 19:P 37:V 25:R 17:P 35:V
25. Vojtěch POLESNÝ 3.5 5:P 34:V 21:P 46:V 24:R 12:P 38:V
26. Tomáš LINGER 3.5 47:R 19:R 15:P 28:V 13:R 23:P 36:V
27. Michal ŤUIK 3.5 13:P 29:R 47:V 36:V 10:P 21:P 37:V
28. Jan POŠTULKA 3.5 20:P 24:P 41:V 26:P 43:V 37:R 42:V
29. David JUHASZ 3 1:P 27:R 38:V 32:V 8:R 15:P 19:P
30. Jarek JUHÁSZ 3 6:P 48:V 17:V 12:V 4:P 8:P 21:P
31. Roman JEŽ 3 19:R 47:V 8:V 11:P 12:R 20:P 14:P
32. Michal CHYLEK 3 44:V 4:P 10:P 29:P 45:V 42:V 9:P
33. Radim ONDRA 3 4:P 23:P 48:V 39:V 6:P 34:V 18:P
34. Lukáš GUTKAJS 3 10:P 25:P 36:P 48:V 47:V 33:P 43:V
35. Erik MORONG 2.5 7:P 21:P 40:V 43:V 23:R 13:P 24:P
36. Michal NIKL 2.5 14:R 11:P 34:V 27:P 20:P 46:V 26:P
37. Monika MERTLOVÁ 2.5 8:P 45:V 23:P 24:P 38:V 28:R 27:P
38. Martin MESSING 2.5 11:R 14:P 29:P 45:V 37:P 39:V 25:P
39. Filip CHYŤA 2.5 12:P 42:P 45:V 33:P 40:R 38:P 46:V
40. František ŠMÍD 2.5 17:P 46:P 35:P 41:V 39:R 43:P 44:V
41. Michal ŽVÁČEK 2.5 16:P 44:P 28:P 40:P 46:R 47:V 48:V
42. Martin POŠTULKA 2 2:P 39:V 16:P 47:V 5:P 32:P 28:P
43. Petr BRONCLÍK 2 21:V 7:P 11:P 35:P 28:P 40:V 34:P
44. Jakub KUBÍK 2 32:P 41:V 20:P 17:P 48:V 19:P 40:P
45. Patrik SEDLÁŘ 2 18:P 37:P 39:P 38:P 32:P 48:V 47:V
46. Lucka KUBÍKOVÁ 1.5 22:P 40:V 13:P 25:P 41:R 36:P 39:P
47. Klára GRAPOVÁ .5 26:R 31:P 27:P 42:P 34:P 41:P 45:P
48. Lukáš ZEMAN 0 15:P 30:P 33:P 34:P 44:P 45:P 41:P

Soutěž družstvev :

  1.   FUTURE                 28   
2. KSH SEVER ZÁBŘEH 23
3. ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 21.5
4. BHS KOZOJEDY 17.5
5. B.H.C. DOBRÁ 16.5
6. SH UNIČOV STŘELICE 12.5

 

21.11.2011 21:30:22
bhcdobra
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one