Záhlaví 2 (+tým).png

1.turnaj ŠT 12/13 - Bohumín - 6.10.12 - VÍTĚZSTVÍ DALIBORA HÁJKA (B.H.C.DOBRÁ)

1.turnaj ŠT 12/13 - Bohumín - 6.10.12 - VÍTĚZSTVÍ DALIBORA HÁJKA (B.H.C.DOBRÁ) - obrázek

1.turnaj ŠT 12/13 - Bohumín - 6.10.12 - VÍTĚZSTVÍ DALIBORA HÁJKA (B.H.C.DOBRÁ) - obrázek

V sobotu 6.10.2012 jsme se zúčastnili premiérového turnaje zbrusu nového podniku
"ŠPRTEC TOUR 2012/13"

B.H.C.Dobrá byla se svými 10ti hráči opět nejpočetnější výpravou - samozřejmě s ambicemi na medailové posty... (čtěte dále)
V konkurenci celkem 7mi týmů - 40ti hráčů (včetně nově 2 polských týmů)  jsme předvedli slušné výkony, někteří velmi dobré výkony. Svou  kvalitu potvrdil Pepa Svoboda (6.místo celkově, 5. v mužích), velmi  dobře zahrál i Láďa Hájek (11.místo celkově) i Víťa Foltýn  (14.místo)...V kategorii žen uspěla Kamča Žvaková (3.místo) a v žácích  Petr Hadaščok (3.místo). Kvalitní týmovou hru předvedli i ostatní naši  hráči - vč. nového člena B.H.C.Dobrá Libora Houdy (tímto děkujeme našemu  "krajánkovi" z Tábora za reprezentaci:).
Týmově jsme dosáhli na výborné 2.místo, ale největší radost nám udělalo
ABSOLUTNÍ VÍTĚZSTVÍ DALIBORA HÁJKA.

Gratulujeme k vynikajícímu výkonu, Daliborovi se konečně vyplatila výborná hra a kvalitní práce na šprtcovém poli - a skvělou formu z domácí extraligy přenesl i na reprezentační pole:) Je to jen důkaz toho, že pouze
pílí a neustálým sebezdokonalováním lze dosáhnout úspěchu.


Děkuji všem hráčům, soupeřům i pořadatelům za výbornou atmosféru, srdnaté boje a nezapomenutelné zážitky.

CELKOVÉ POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ

Place Name Feder Club Score GP
  1   Dalibor HÁJEK      m     B.H.C.Dobrá            5.5   150.00
  2   Antonín CUDRÁK     m     Šprtec Partyja Ostrava 5.5   146.18
  3   Lukáš KRÁL         m     Šprtec Partyja Ostrava 5.5   142.36
  4   Przemek RECLIK     j     Wodzisław              5     138.54
  5   Zdeněk PALATKA     m     Šprtec Partyja Ostrava 5     134.72
  6   Josef SVOBODA      m     B.H.C.Dobrá            5     130.90
  7   Filip CARÁNEK      z     CSVČ J.Boska Havířov   5     127.08
  8   David KOVÁČ        m     Šprtec Partyja Ostrava 4.5   123.26
  9   Lucie KUBÍKOVÁ     l     Šprtec Partyja Ostrava 4.5   119.44
 10   Karel LAŠTOVICA    m     Vsetín                 4.5   115.62
 11   Ladislav HÁJEK     m     B.H.C.Dobrá            4.5   111.79
 12   Lukáš FOJT         m     Vsetín                 4.5   107.97
 13   Tomáš POLANSKÝ     m     Vsetín                 4     104.15
 14   Vítězslav FOLTÝN   m     B.H.C.Dobrá            4     100.33
 15   Andrzej MAZURCZYK  m     Wodzisław              4      96.51
 16   Vlastimil KALMUS   m     B.H.C.Dobrá            4      92.69
 17   Daniel DVOŘÁK      z     CSVČ J.Boska Havířov   4      88.87
 18   Martyna MAZURCZYK  l     Wodzisław              4      85.05
 19   Petr HADAŠČOK      z     B.H.C.Dobrá            4      81.23
 20   Libor HOUDA        m     B.H.C.Dobrá            3.5    77.41
 21   Tomasz PUK         m     Kędzierzyn-Koźle       3.5    73.59
 22   David MARCZEWSKI   z     Kędzierzyn-Koźle       3      69.77
 23   Kamila ŽVAKOVÁ     l     B.H.C.Dobrá            3      65.95
 24   David KAŠPAR       z     CSVČ J.Boska Havířov   3      62.13
 25   Jakub SKLÁŘ        z     B.H.C.Dobrá            3      58.31
 26   Patrik SEDLÁŘ      j     Šprtec Partyja Ostrava 3      54.49
 27   Vojtěch PÍSKALA    j     CSVČ J.Boska Havířov   3      50.67
 28   Jakub DANIEL       z     CSVČ J.Boska Havířov   3      46.85
 29   Marek HRABEC       z     B.H.C.Dobrá            3      43.03
 30   Agnieszka PUK      l     Kędzierzyn-Koźle       3      39.21
 31   Martin CHORAZAK    j     Kędzierzyn-Koźle       2.5    35.38
 32   Matěj SKÝBA        z     CSVČ J.Boska Havířov   2.5    31.56
 33   Mateusz MARCZEWSKI z     Kędzierzyn-Koźle       2.5    27.74
 34   Vojtěch VACÍK      z     DDM Fontána Bohumín    2.5    23.92
 35   David MIKLOVIČ     j     CSVČ J.Boska Havířov   2      20.10
 36   Jakub PANEK        z     Kędzierzyn-Koźle       2      16.28
 37   Robert PANEK       m     Kędzierzyn-Koźle       2      12.46
 38   Patryk ZIMON       z     Kędzierzyn-Koźle       1.5     8.64
 39   Jiří GABRYŠ        z     DDM Fontána Bohumín    1       4.82
 40   Adam POLÁK         z     DDM Fontána Bohumín    0.5     1.00
===================================================================

POŘADÍ DRUŽSTEV

Place Name Score 1 ŠPRTEC PARTYJA OSTRAVA 25 2 B.H.C.DOBRÁ 23 3 CSVČ J.BOSKA HAVÍŘOV 18 4 KĘDZIERZYN-KOŹLE 14.5 5 VSETÍN 13 WODZISŁAW 13 7 DDM FONTÁNA BOHUMÍN 4


TOP 5 V KATEGORII "MUŽI"
Place Name Feder Club Score GP
1   Dalibor HÁJEK      m     B.H.C.Dobrá              5.5   150.00
2   Antonín CUDRÁK     m     Šprtec Partyja Ostrava   5.5   146.18
3   Lukáš KRÁL         m     Šprtec Partyja Ostrava   5.5   142.36
4   Zdeněk PALATKA     m     Šprtec Partyja Ostrava   5     134.72
5   Josef SVOBODA      m     B.H.C.Dobrá              5     130.90


TOP 4 V KATEGORII "ŽENY"
Place Name Feder Club Score GP

1   Lucie KUBÍKOVÁ     l     Šprtec Partyja Ostrava   4.5   119.44

2   Martyna MAZURCZYK  l     Wodzisław                4      85.05

3   Kamila ŽVAKOVÁ     l     B.H.C.Dobrá              3      65.95

4   Agnieszka PUK      l     Kędzierzyn-Koźle         3      39.21

 

TOP 5 V KATEGORII "ŽÁCI"
Place Name Feder Club Score GP

1   Filip CARÁNEK      z     CSVČ J.Boska Havířov     5     127.08

2   Daniel DVOŘÁK      z     CSVČ J.Boska Havířov     4      88.87

3   Petr HADAŠČOK      z     B.H.C.Dobrá              4      81.23

4   David MARCZEWSKI   z     Kędzierzyn-Koźle         3      69.77

5   David KAŠPAR       z     CSVČ J.Boska Havířov     3      62.13


TOP 5 V KATEGORII "JUNIOŘI"
Place Name Feder Club Score GP
1   Przemek RECLIK     j     Wodzisław                5     138.54
2   Patrik SEDLÁŘ      j     Šprtec Partyja Ostrava   3      54.49
3   Vojtěch PÍSKALA    j     CSVČ J.Boska Havířov     3      50.67
4   Martin CHORAZAK    j     Kędzierzyn-Koźle         2.5    35.38
5   David MIKLOVIČ     j     CSVČ J.Boska Havířov     2      20.10

 

KŘÍŽOVÁ TABULKA

No Name               Total  1    2    3    4    5    6    7  
1  Dalibor HÁJEK      5.5   22:V 13:R 18:V 14:V  5:R  8:R  4:V
2  Antonín CUDRÁK     5.5   35:V 20:V 14:P  6:V 15:V  4:R  5:V
3  Lukáš KRÁL         5.5   32:R 17:V 10:P 29:V 23:V 20:V  8:V
4  Przemek RECLIK     5     24:V 11:V  5:R 28:V  8:V  2:R  1:P
5  Zdeněk PALATKA     5     40:V 16:V  4:R 10:V  1:R 11:V  2:P
6  Josef SVOBODA      5     12:P 31:V 21:V  2:P 22:V 15:V 13:V
7  Filip CARÁNEK      5     13:P 22:P 33:V 36:V 31:V 16:V  9:V
8  David KOVÁČ        4.5   27:V 29:V 15:V  9:V  4:P  1:R  3:P
9  Lucie KUBÍKOVÁ     4.5   39:V 25:V 13:V  8:P 11:R 19:V  7:P
10 Karel LAŠTOVICA    4.5   23:R 34:V  3:V  5:P 13:P 27:V 25:V
11 Ladislav HÁJEK     4.5   37:V  4:P 24:V 35:V  9:R  5:P 14:V
12 Lukáš FOJT         4.5    6:V 14:P 25:R 23:P 33:V 26:V 20:V
13 Tomáš POLANSKÝ     4      7:V  1:R  9:P 17:V 10:V 14:R  6:P
14 Vítězslav FOLTÝN   4     31:V 12:V  2:V  1:P 20:R 13:R 11:P
15 Andrzej MAZURCZYK  4     28:V 19:V  8:P 25:V  2:P  6:P 23:V
16 Vlastimil KALMUS   4     21:V  5:P 22:R 18:R 27:V  7:P 30:V
17 Daniel DVOŘÁK      4     18:R  3:P 34:V 13:P 21:V 25:R 26:V
18 Martyna MAZURCZYK  4     17:R 32:V  1:P 16:R 24:P 35:V 28:V
19 Petr HADAŠČOK      4     33:V 15:P 26:V 20:P 35:V  9:P 24:V
20 Libor HOUDA        3.5   36:V  2:P 27:V 19:V 14:R  3:P 12:P
21 Tomasz PUK         3.5   16:P 40:V  6:P 24:R 17:P 34:V 31:V
22 David MARCZEWSKI   3      1:P  7:V 16:R 26:R  6:P 28:P 35:V
23 Kamila ŽVAKOVÁ     3     10:R 26:P 32:V 12:V  3:P 24:R 15:P
24 David KAŠPAR       3      4:P 37:V 11:P 21:R 18:V 23:R 19:P
25 Jakub SKLÁŘ        3     38:V  9:P 12:R 15:P 32:V 17:R 10:P
26 Patrik SEDLÁŘ      3     34:R 23:V 19:P 22:R 28:V 12:P 17:P
27 Vojtěch PÍSKALA    3      8:P 30:V 20:P 37:V 16:P 10:P 36:V
28 Jakub DANIEL       3     15:P 33:V 38:V  4:P 26:P 22:V 18:P
29 Marek HRABEC       3     30:V  8:P 35:P  3:P 36:V 31:R 33:R
30 Agnieszka PUK      3     29:P 27:P 31:P 39:V 37:V 32:V 16:P
31 Martin CHORAZAK    2.5   14:P  6:P 30:V 38:V  7:P 29:R 21:P
32 Matěj SKÝBA        2.5    3:R 18:P 23:P 34:V 25:P 30:P 38:V
33 Mateusz MARCZEWSKI 2.5   19:P 28:P  7:P 40:V 12:P 37:V 29:R
34 Vojtěch VACÍK      2.5   26:R 10:P 17:P 32:P 38:V 21:P 39:V
35 David MIKLOVIČ     2      2:P 36:V 29:V 11:P 19:P 18:P 22:P
36 Jakub PANEK        2     20:P 35:P 40:V  7:P 29:P 39:V 27:P
37 Robert PANEK       2     11:P 24:P 39:V 27:P 30:P 33:P 40:V
38 Patryk ZIMON       1.5   25:P 39:V 28:P 31:P 34:P 40:R 32:P
39 Jiří GABRYŠ        1      9:P 38:P 37:P 30:P 40:V 36:P 34:P
40 Adam POLÁK         .5     5:P 21:P 36:P 33:P 39:P 38:R 37:P
11.10.2012 23:23:10
bhcdobra
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one