Záhlaví 2 (+tým).png

!!! KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI !!!

!!! KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI !!!

!!! KONEČNÁ TABULKA ZÁKLADNÍ ČÁSTI !!!

Konečná tabulka EBH - 2. ročník po základní části...

Pořadí je stanoveno na základě úspěšnosti a podílu odehraných zápasů - tj. součtem procentního vyjádření (viz. žlutý sloupec úplně vpravo) a to proto, že nebyl odehrán stejnoměrný počet zápasů všemi zúčastněnými (stejný model použit i v minulém ročníku).

Hráči, kteří nedosáhli %OZ (podíl odehraných zápasů k celkovému počtu) větším než 50%, ti byli z dalších bojů automaticky vyřazeni.

Do play-off postupuje prvních 16 hráčů. V případě, že se některý z hráčů nebude chtít účastnit vyřazovacích bojů, pořadí se posouvá směrem nahoru (prvním nepostupujícím a zároveň náhradníkem je v tomto případě Honza Romanidis).

Vysvětlivky k tabulce:

Z...celkový počet zápasů, V...počet výher, VP...počet výher v prodloužení, PP..počet proher v prodloužení/nájezdech, P...počet proher, PR...počet odehraných prodloužení/nájezdů, GV...vstřelené góly, GO...obdržené góly, +/- ...rozdíl GV-GO, %ÚSP ...procentuální vyjádření úspěšnosti (poměr dosažených bodů k bodovému maximu z odehraných zápasů), PGV/PGO ...průměr gólů vstřelených/obdržených, %OZ...procento odehraných zápasů (tj. to, co hráč odehrál děleno 38 zápasy - tedy maximum možného), ÚSP+%OZ...součet úspěšnosti a procenta odehraných zápasů...

17.10.2011 02:38:17
bhcdobra
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one