Záhlaví 2 (+tým).png

Rok 2010 proběhl především jako příprava na vstup klubu mezi oficiální organizace (B.H.C.Dobrá), stejně jako přiblížení hry dalším nováčkům a jejich nábor...

Prvním ostrým turnajem pod patronátem sportovní komise v Dobré se dne 10.4.2010 stal "Zanzibar Cup" pro nové naděje tohoto sportu. Ve výborné atmosféře mezi mnoha nadějnými "nadšenci" vyhrál Petr Hadaščok. Druhou příčku vybojoval Simon Křižák a třetí pozici obsadil Jan Romanidis.Tímto všem za klub B.H.C.Dobrá, jakožto za všechny, kdož tuto akci podpořili, gratulujeme a doufáme, že tento podnik nebyl poslední účastí mladých talentů s plastovou hokejkou v ruce:)

Velký dík vzdáváme RENÉ KŘIŽÁKOVI (člen sportovní komise), který se stal rovněž nejlepším amatérem v kategorii dospělých (ve finále podlehl pouze profíkovi Pepovi Svobodovi) a rovněž také KAMILU KŘÍŽÁKOVI za poskytnutí zázemí pro hru a nápoje pro děti zdarma. Doufáme, že další podobně úspěšné akce budou následovat a s úsměvem na tvářích a v pohodové atmosféře se opět sejdeme :)
Gold medal:     Petr Hadaščok
Silver medal:    Simon Křižák
Bronz medal:   Jan Romanidis

 

P4100555.JPG
P4100560.JPG
P4100561.JPG
P4100563.JPG
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one