Záhlaví 2 (+tým).png

PŘEHLED VŠECH TURNAJŮ, TURNÁJKŮ, PŘÍPRAVNÝCH "SRANDA-TURNÁJKŮ", PROSTĚ VŠEHO, CO SE U NÁS ODEHRÁLO (MIMO EXTRALIGY) :)

V rámci přípravy na další boje v play-off a meziklubových soutěžích jsme si 19.11.2011 zahráli tzv. Velvet Cup - pojmenovaný na počest historických událostí 17.11. .. Zápasy sloužily nejen jako zpestření pauzy v play-off, ale také k otestování formy jednotlivých hráčů. Výsledky jasně ukazují, kdo dominuje, komu forma přála a koho a kde tlačí pata. Vítězství patří Daliboru Hájkovi, následován Láďou Hájkem, třetí skončil Mirek Šebestík....Gratulujeme všem za účast a dobrou přípravu :) Snad byla příprava "k něčemu" dobrá...
2011-11-19 Velvet Cup.jpg
2011-11-19 JOGURT CUP 2

2011-11-19 JOGURT CUP 2

Dne 19.11.2011 se uskutečnil již druhý JOGURT CUP - aneb turnaj o nejlepšího juniora...Jakož i v minulém týdnu - i tentokrát byla poměrně slušná účast, turnaj odehrálo 5 našich mladších hráčů: Kamča Žvaková, Péťa Hadaščok, Kristýna  a Marek Hrabcovi, Kuba Sklář...Svou dominanci opět potvrdila Kamča, která tedy vyhrála oba JOGURT CUPY...Na druhém a třetím místě se premiérově umístili Marek Hrabec a Kristýna Hrabcová...Gratulujeme všem a těšíme se na další měření sil:) Turnaj byl zároveň přípravou na další díl Žákovského poháru, jenž se uskuteční 26.11. v Havířově..Díky za dobrou přípravu a za účast.

...I naši junioři si zasloží své vyvrcholení ligového ročníku, proto jsme "narychlo" vymysleli "JOGURT CUP 2011" - turnájek systémem každý s každým o "mistra juniorů" se uskutečnil 12.11.2011..Heslem turnaje je, že vyhrává každý - takže jde o to hrát s chutí - výsledky nejsou tak podstatné (ovšem naše děcka tento turnaj berou velmi prestižně:) První část turnaje vyhrála Kamča Žvaková. Jelikož děcka hrála s chutí, vyhlašuji 2.část Jogurt Cupu, jež se uskuteční 19.11.2011 (tentokrát již bez účasti Kamči Žvakové - vítězky první části - ta se nyní soustředí na boje v semifinále play-off naší nejvyšší soutěže). Výsledky v turnajích i kráasná plakát si můžete prohlédnout rozkliknutím náhledů obrázku - viz. níže.

Jogurt Cup 2011 (plakát - by K.Žvaková).jpg
2011-11-12 Jogurt Cup 1.jpg
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one