Záhlaví 2 (+tým).png
18.08.2012 DĚKUJI VŠEM ÚČASTNÍKŮM A SPOLUHRÁČŮM B.H.C.DOBRÁ K DNEŠNÍMU HEROICKÉMU VÝKONU NA TURNÁJKU V PLÁŽOVÉM FOTBÁLKU V ZANZIBARU. V KONKURENCI DALŠÍCH 6TI TÝMŮ JSME VE SLOŽENÍ: Dalibor Hájek, Libor Houda, Marek Hrabec, Pepa Svoboda, Vlastimil Kalmus VYBOJOVALI SKVĚLÉ 2.MÍSTO !!!!!!...DĚKUJI VŠEM SPOLUHRÁČŮM NEJEN ZA DNEŠNÍ SKVĚLÝ VÝKON, ALE I ZA SUPER VČEREJŠÍ PŘÍPRAVU..NAŠÍ DOMÉNOU BYLA VÝBORNÁ OBRANA A I TO MINIMUM CHYBIČEK, KTERÉ JSME VYROBILI, JSME DOKÁZALI NAKONEC OBRÁTIT VE SVŮJ PROSPĚCH.
Z CELKEM 6TI ZÁPASŮ JSME VYBOJOVALI 2 VÝHRY A 4 REMÍZY A JAKO JEDEN ZE DVOU TÝMŮ (MY A VÍTĚZOVÉ) JSME NEUTRPĚLI PORÁŽKU. TAKÉ JSME JEDINNÝM TÝMEM, KTERÝ VÍTĚZŮM ("ČERVENÍ VLČÁCI") SEBRAL BODY PO REMÍZE 0:0. VÝBORNOU OBRANNOU HRU DOKUMENTUJE I NAŠE CELKOVÉ SKÓRE 8:6 (PO VÝSLEDCÍCH 2:2, 2:1, 2:1, 1:1, 0:0 S Č
ERVENÝMI VLČÁKY A NA ZÁVĚR 1:1 S "RADEGAST TEAMEM":). BOJOVALI JSME DO POSLEDNÍCH CHVIL, VŠICHNI HRÁLI SKVĚLE A HRÁLI JSME PŘEDEVŠÍM JAKO SOUDRŽNÝ TEAM...DÍKY KLUCI - PŘÍŠTÍ ROK OPĚT V TÉTO SESTAVĚ CHCI HRÁT S VÁMI:) VÍTĚZOVÉ ("ČERVENÍ VLČÁCI") ZÍSKALI CELKEM 5 VÝHER A POUZE JEDINNOU REMÍZU (S NÁMI:)....
CELKOVÉ POŘADÍ NA PRVNÍCH 3MÍSTECH:
1.ČERVENÍ VLČÁCI ...11 BODŮ
2.B.H.C.DOBRÁ ...8 BODŮ
3.RADEGAST TEAM...7 BODŮ
4..5..6..7.
STATISTIKA STŘELCŮ B.H.C.: Libor Houda 4góly, Dalibor Hájek 2góly, Pepa Svoboda 1gól, Vlasta Kalmus 1gól (+asi 20homerunů v celém turnaji k tomu:))))))

Díky kluci, bylo to super a snad se bolístky zahojí, jsem rád, že všichni přežili ve zdraví - medaile si vystavte, na super trofej natiskneme dodatečné štítky se statistikami, ať se můžeme kochat:)))

PS: Naražený malíček Libora Houdy byl nakonec zlomený:) Mě osobně bolí nártní kůstky za palcem ještě nyní (ale než se vdám, tak se to snad zahojí:)) Ostatní nesou své bolístky statečně:)

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE Z TURNAJE (made by Michal Návrat):
http://michalnavrat.rajce.idnes.cz/6._rocnik_plazoveho_fotbalku_v_Dobre_18.8.2012/

VIDEO Z TURNAJE (made by Michal Návrat): http://www.youtube.com/watch?v=EOguWAZ-DyU&feature=youtu.be
B.H.C.DOBRÁ - STŘÍBRNÍ HOŠI

B.H.C.DOBRÁ - STŘÍBRNÍ HOŠI

ZANZIBAR CUP2012 - MEDAILISTÉ

ZANZIBAR CUP2012 - MEDAILISTÉ

ZANZIBAR CUP2012 - TÉMĚŘ VŠICHNI ÚČASTNÍCI

ZANZIBAR CUP2012 - TÉMĚŘ VŠICHNI ÚČASTNÍCI

ZANZIBAR CUP2012 - TROFEJ

ZANZIBAR CUP2012 - TROFEJ

11.08.2012 se za účasti 7 pravidelných hráčů B.H.C.Dobrá uskutečnil 1.ročník WOODEN CUPu - turnaje pod managementem Dalibora Hájka, současného Mistra B.H.Extraligy Dobrá...Turnaj se nesl vskutku v pohodové atmosféře, u dobrého občerstvení, pití, s vtipem a letní atmosféry:) Svou vynikající formu potvrdil Dalibor Hájek, jenž si vlastnoručně vyrobenou "putovní" trofej vyhrál pro sebe...Následující pořadí vč. výsledků můžete odečíst z přiložené tabulky.. Nová tradice je započata, co více si přát? Inu příští rok - opět v srpnu - tentokráte 2013 si o tuto putovní trofej (která bude mít i štítky vítězů) můžete zahrát i vy:) Děkuji všem účastníkům i fanouškům, kteří tento turnaj podpořili (na vynikající letní počasí) nebývalou účastí :)

PS: Malá úsměvná historka na závěr: Ihned po turnaji spadla trofej na zem a rozpadla se na několik kousků - tudíž má Dalibor hned práci dát ji do původního stavu - samozřejmě již vyztuženou - takže se máme příští rok na co těšit - kdo trofej utopí v bazénu? Kdo s ní bude dělat psí kusy? Kolik vydrží? Prostě se nám rodí nová legenda:)

Křížová tabulka turnaje

Křížová tabulka turnaje

Vítězná "putovní" trofej (handmade by Dalibor Hájek)

Vítězná "putovní" trofej (handmade by Dalibor Hájek)

+++ JACK CHOCOLATE´S TREASURE +++
(t u r n a j)
DNES - V NEDĚLI 1.7.2012 SI 6 STATEČNÝCH ŘEKLO, ŽE SE RADĚJI BUDE "POTIT" U ŠPRTCOVÉHO STOLU NEŽ NĚKDE U VODY A TAKTO TO DOPADLO...
Láďa Hájek, Vlasta Kalmus, Kamča Žvaková, Petr Hadaščok, Filip Křižák a Krista Hrabcová - to byli soupeři, kteří si to rozdali každý s každým ve skupině a poté postupovala první 4ka do semifinále, poslední 2 si pak zahráli zápas "o čest - o 5.místo"...Turnájek se opravdu povedl - a kdo nepřišel, ten může litovat..Tempo hry bylo vysoké, výkony zajímavé a mnohdy rozhodovaly až nájezdy.. Z téměř beznadějné situace po prvních kolech se vyhrabal Filip Křižák, který nakonec proklouzl na 4.místo a dostal se do SF. Naopak Kamči se nedařilo - 4 zápasy prohrála až v nastavení/SN. Náš vítěz posledního turnaje FPT (Petr Hadaščok) tápal mezi lepšími a horšími výsledky, naopak i Láďa Hájek a Vlasta Kalmus potvrdili, že "mladým" mají co vracet...V SF se strhly 2 bitvy, obě skončily po základní hrací době 1:1, nerozhodlo se v prodloužení a tudíž přišly na řadu penalty. Láďa souboj s Filipem nezvládl (Filip tak vyhrál již třetí rozstřel tohoto dne), naopak Vlasta porazil Petra až v K.O. rozstřelech - tuším že v páté sérii 2:1 (a naopak protrhl smůlu v penaltách, kdy předchozí 2 rozstřely s Láďou i Filipem ve skupině prohrál). Souboj o 3.místo byl strhující - Láďa v souboji s Petrem vyrovnal nepříznivý stav 1:3 na 3:3 a v prodloužení ranou přes celé hřiště rozhodl. Ve finále naopak Vlasta využil chyb Filipa - jeden gól dal, druhý si přidal Filip sám. V závěrečné třetině Filip sice snížil, ale drama se nekonalo a tudíž tento turnájek skončil V DOBRÉ NÁLADĚ, RADOSTÍ VŠECH ZE HRY, všichni jsme si rozdali "poklady" - cukrovinky, čelenky a každý účastník dostal i hokejku na památku. Bylo moc fajn a děkuji všem za účast, byť děckám začaly již prázdniny:) Tento, byť miniturnájek, bude jistě dobrou motivací pro všechny k tréninku . Stal se také důkazem toho, že zkušenost hraje také svou významou roli a pozice vítězů a poražených se mohou kdykoli protočit:)
SKUPINA

SKUPINA

PLAY-OFF

PLAY-OFF

MÁJOVÝ ŠPRTCOVÝ TURNAJ - 5.5.2012 - obrázek

MÁJOVÝ ŠPRTCOVÝ TURNAJ - 5.5.2012 - obrázek

VE JMÉNU "MÁJE" SI NADŠENCI A FADOVÉ ŠPRTCE ZAHRÁLI V POHODOVÉ ATMOSFÉŘE V SOBOTU 5.5.2012 NA NAŠÍ "ZÁKLADNĚ" - V MÍSTNÍ HASIČÁRNĚ... ATMOSFÉRA BYLA VYNIKAJÍCÍ - SLUNÍČKO PÁLILO I PŘES OKNA A VŠEM TAK DODÁVALO ENERGII A DOBROU NÁLADU:)
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one