Záhlaví 2 (+tým).png

1.TURNAJ - 5.11.2011 - SOKOL STŘELICE

1.TURNAJ - 5.11.2011 - SOKOL STŘELICE - obrázek

1.TURNAJ - 5.11.2011 - SOKOL STŘELICE - obrázek

5.12.2011 jsme se jako klub zúčastnili 1.turnaje série Grand Prix 2012 (první turnaj ze seriálu 6ti turnajů, z něhož se "vyloupnou" nominanti na účast na MČR).

V celkovém počtu 12ti hráčů a hráček jsme opět úspěšně bojovali jak v individuálních kategoriích (3.místo Kamči Žvakové - žáci, 1.místo Martiny Bronclíkové mezi ženemi) - GRATULUJEMÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ, stejně jako v týmové soutěži, kde jsme, díky výkonu nás všem urvali 3.MÍSTO !!!! - PARÁÁÁÁDA :) Takže opět medailová žeň...Navíc jsme si vedli dobře i na dalších postech...

Díky dobrým výsledkům jsme obsadili hned 4 pozice v první 16ce mezi muži (Pepa Svoboda, Mirek Šebestík, Dája Hájek, Vlasta Kalmus) a další skvělá umístění všech ostatních - Roman Jež, Víťa Foltýn, Petr Bronclík, Michal Jež, Láďa Hájek i novic MIchal Návrat:)

V žácích jsou již ostřílenými matadory Kamča Žvaková - opět bronzová:), Petr Hadaščok (6.místo) - DĚCKA, NO SUPER :)

V ženách dospělých si vychutnala své první ZLATO Martina Bronclíková :))) GRATULACE :)

Ale především - díky výkonu všech - bez rozdílu - jsme s úsměvěm a v pohodovém rytmu vybojovali 3.MÍSTO v kategorii TÝMŮ (byť před turnajem došlo k přesunům hráčů mezi dalšími kluby s cílem urvat maximum :) Toho jsme se nezalekli a s úsměvy na tvářích jsme si odvezli i tuto bronzovou medaili - PRO NÁS VELMI CENNOU:)

Děkuji všem zúčastněným bez výjiky, Pepovi Svobodovi za nejlepší výkon absolutně, Dájovi i Láďovi Hájkům za dobré výkony a hecování, Kamče, Petrovi Hadaščokovi za srdnaté a skvělé výkony a dobrou náladu, Mirkovi Šebestíkovi - parádní a standartní přísun bodů, Michalu Návratovi z a první a dobrou účast - načerpání zkušeností a skvělou fotodokumentaci, pánům Ježům - za skvělou hru, dobrou náladu a organizaci, manželům Bronclíkovým - za skvělý herní příspěvek nejen pro sebe, ale hlavně pro klub , Víťovi Foltýnovi - dobrý výkon ..no prostě všem, kdož přiejli a bojovali s námi:)

Křížová tabulka turnaje :

1  Libor HABICH        6.5   19:V 13:V  8:V  9:V  2:R  3:V  4:V
2  Kamil ANDRLE        6     21:V  6:V 16:V  3:R  1:R 12:V  7:V
3  Pavel PELIKÁN       5     12:V 10:V 14:V  2:R  4:R  1:P  8:V
4  Libor SITA          5     29:V 40:V 17:R 20:V  3:R 15:V  1:P
5  Jiří KUBALÁK        5     42:V  7:P 29:V 12:P 31:V 14:V 15:V
6  Josef SVOBODA       5     39:V  2:P 31:V 13:P 36:V 26:V 12:V
7  Michal URBÁŠEK      4.5   28:V  5:V  9:R  8:P 20:V 13:V  2:P
8  Jiří PELIKÁN        4.5   33:V 22:V  1:P  7:V 13:R 16:V  3:P
9  Jaroslav SITTA      4.5   36:V 18:V  7:R  1:P 11:R 22:R 19:V
10 Martin PELIKÁN      4.5   32:V  3:P 34:V 19:V 15:P 11:R 21:V
11 Štěpán DVOŘÁK       4.5   38:V 14:P 36:V 17:R  9:R 10:R 22:V
12 Erik MORONG         4      3:P 32:V 30:V  5:V 16:V  2:P  6:P
13 Lukáš FOJT          4     37:V  1:P 18:V  6:V  8:R  7:P 17:R
14 Josef FOCHER        4     34:V 11:V  3:P 28:P 17:V  5:P 26:V
15 Karel LAŠTOVICA     4     27:R 23:R 26:V 33:V 10:V  4:P  5:P
16 Šebestík MIROSLAV   4     31:V 26:V  2:P 23:V 12:P  8:P 29:V
17 Jan SITTA           4     25:R 41:V  4:R 11:R 14:P 20:V 13:R
18 Dalibor HÁJEK       4     35:V  9:P 13:P 21:P 32:V 31:V 27:V
19 Vlastimil KALMUS    3.5    1:P 38:V 22:V 10:P 23:V 27:R  9:P
20 Radim ONDRA         3.5   41:R 25:V 27:V  4:P  7:P 17:P 30:V
21 Roman JEŽ           3.5    2:P 36:P 38:V 18:V 27:R 25:V 10:P
22 David PELIKÁN       3.5   43:V  8:P 19:P 25:V 37:V  9:R 11:P
23 Vítězslav FOLTÝN    3.5   30:R 15:R 40:V 16:P 19:P 39:V 24:R
24 Jakub FAJT          3.5   26:P  0:V 28:P 29:P 38:V 36:V 23:R
25 Petr BRONCLÍK       3.5   17:R 20:P 43:V 22:P 41:V 21:P 35:V
26 Jan ČERNÝ           3     24:V 16:P 15:P 30:V 29:V  6:P 14:P
27 Patrik EHRENBERGER  3     15:R 30:R 20:P 32:V 21:R 19:R 18:P
28 Martin SMÉKAL       3      7:P 39:V 24:V 14:V  0:P  0:P  0:P
29 Filip CHYŤA         3      4:P 35:V  5:P 24:V 26:P 37:V 16:P
30 Ladislav HÁJEK      3     23:R 27:R 12:P 26:P 34:V 33:V 20:P
31 Michal ŽVÁČEK       3     16:P 37:V  6:P 40:V  5:P 18:P 39:V
32 Kamila ŽVAKOVÁ      3     10:P 12:P 39:V 27:P 18:P 38:V 42:V
33 Jan POŠTULKA        3      8:P 43:R 41:V 15:P 35:R 30:P 37:V
34 Martin POŠTULKA     3     14:P 42:V 10:P 37:P 30:P 43:V 36:V
35 Michal JEŽ          2.5   18:P 29:P 42:V 36:P 33:R 41:V 25:P
36 Martina BRONCLÍKOVÁ 2      9:P 21:V 11:P 35:V  6:P 24:P 34:P
37 Michal NÁVRAT       2     13:P 31:P  0:V 34:V 22:P 29:P 33:P
38 Soňa KORVYNIOVÁ     2     11:P 19:P 21:P  0:V 24:P 32:P 41:V
39 Petr HADAŠČOK       2      6:P 28:P 32:P 42:V 40:V 23:P 31:P
40 Kateřina KLIMKOVÁ   2      0:V  4:P 23:P 31:P 39:P 42:P 43:V
41 Aneta SITOVÁ        1.5   20:R 17:P 33:P 43:V 25:P 35:P 38:P
42 Antonín DVOŘÁK      1.5    5:P 34:P 35:P 39:P 43:R 40:V 32:P
43 Ondřej PAŠTA        1     22:P 33:R 25:P 41:P 42:R 34:P 40:P

Pořadí žáků :
1. David PELIKÁN z TJ Sokol Střelice 55,00
2. Patrik EHRENBERGER z TJ Sokol Střelice 44,29
3. Kamila ŽVAKOVÁ z B.H.C. Dobrá 33,57
4. Jan POŠTULKA z TJ Sokol Střelice 31,43
5. Soňa KORVYNIOVÁ z KSH Sever Zábřeh 20,71
6. Petr HADAŠČOK z B.H.C. Dobrá 18,57
7. Antonín DVOŘÁK z KSH Sever Zábřeh 12,14
8. Ondřej PAŠTA z KSH Sever Zábřeh 10,00

Pořadí juniorů :

1. Kamil ANDRLE j KSH Sever Zábřeh 97,86
2. Štěpán DVOŘÁK j TJ Sokol Střelice 78,57
3. Erik MORONG j TJ Sokol Střelice 76,43
4. Radim ONDRA j TJ Sokol Střelice 59,29
5. Filip CHYŤA j TJ Sokol Střelice 40,00
6. Michal ŽVÁČEK j TJ Sokol Střelice 35,71

Pořadí žen :

1. Martina BRONCLÍKOVÁ l B.H.C. Dobrá 25,00
2. Kateřina KLIMKOVÁ l Future 16,43
3. Aneta SITOVÁ l Future 14,29

Pořadí mužů :

1. Libor HABICH m Future 100,00
2. Pavel PELIKÁN m Future 95,71
3. Libor SITA m Future 93,57
4. Jiří KUBALÁK m KSH Sever Zábřeh 91,43
5. Josef SVOBODA m B.H.C. Dobrá 89,29
6. Michal URBÁŠEK m KSH Sever Zábřeh 87,14
7. Jiří PELIKÁN m Future 85,00
8. Jaroslav SITTA m KSH Sever Zábřeh 82,86
9. Martin PELIKÁN m TJ Sokol Střelice 80,71
10. Lukáš FOJT m Vsetín 74,29
11. Josef FOCHER m KSH Sever Zábřeh 72,14
12. Karel LAŠTOVICA m Vsetín 70,00
13. Šebestík MIROSLAV m B.H.C. Dobrá 67,86
14. Jan SITTA m KSH Sever Zábřeh 65,71
15. Dalibor HÁJEK m B.H.C. Dobrá 63,57
16. Vlastimil KALMUS m B.H.C. Dobrá 61,43
17. Roman JEŽ m B.H.C. Dobrá 57,14
18. Vítězslav FOLTÝN m B.H.C. Dobrá 52,86
19. Jakub FAJT m Future 50,71
20. Petr BRONCLÍK m B.H.C. Dobrá 48,57
21. Jan ČERNÝ m TJ Sokol Střelice 46,43
22. Martin SMÉKAL m KSH Sever Zábřeh 42,14
23. Ladislav HÁJEK m B.H.C. Dobrá 37,86
24. Martin POŠTULKA m TJ Sokol Střelice 29,29
25. Michal JEŽ m B.H.C. Dobrá 27,14
26. Michal NÁVRAT m B.H.C. Dobrá 22,86

Pořadí klubů :

1. FUTURE            24.5  
2. KSH SEVER ZÁBŘEH  24.0    
3. B.H.C. DOBRÁ      20.0       
4. TJ SOKOL STŘELICE 20.0    
5. VSETÍN             8.0     
13.11.2011 12:08:21
bhcdobra
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one