Záhlaví 2 (+tým).png

=>Memoriál Lukáše Kvapila (Zábřeh n/M.)

(informace z webu KSH Sever Zábřeh - www.sprtec.eu)

Zobrazit: lukas.jpg

(KSH Sever Zábřeh) Tento turnaj hrajeme na počest našeho člena, hráče, kamaráda, Lukáše Kvapila, který tragicky zemřel 20. června 2004.
Tato ztráta pro náš klub znamenala tolik, že jsme se nakonec rozhodli přejmenovat náš tradiční turnaj koncem srpna na memoriál a to právě podle Lukáše.
Vážíme si jeho práce pro klub, jeho kamarádské povahy, kdy i v těch nejtěžších chvílích našeho klubu svým jednáním dokázal kolektiv stmelit. Nevynikal sice vynikajícími herními výkony, ale jeho chuť do hry motivovala snad všechny, hlavně ty mladé hráče. Sám se podílel na výchově mladých hráčů a ještě den před jeho tragickým odchodem z tohoto světa, se zúčastnil finále Ligy škol v Mostě a pomáhal k zisku medailí.
Lukáši, děkujeme a vzpomínáme.

Memoriál Lukáše Kvapila-Zábřeh na Moravě 28.8.2010

Na turnaj jsme odjeli celkem v hojném počtu 8mi hráčů.

Již tradičně je poslední srpnová sobota vyhrazena pro zábřežský Memoriál Lukáše Kvapila. I tentokrát byl o turnaj zájem a dostavilo se přes dvacet hráčů, přesněji 21. Přijeli hráči z Dobré a Uničova, které doplnili hráči ze Zábřeha, kteří tak chtěli uctít památku našeho (zábřežského) tragicky zesnulého člena.

memorial_2009-01.jpg
memorial_2009.jpg
memorial_2009-02.jpg
Josef Svoboda - 2.MÍSTO !!

Josef Svoboda - 2.MÍSTO !!

Náš "stříbrný" z tohoto tradičního turnaje - Josef Svoboda

(z webu Zábřehu)

Na turnaj se přihlásilo 22 hráčů a všichni se také na turnaj dostavili. Nováčkem u našich šprtcových stolů byl zábřežský hráč Otakar Habich, který mile překvapil předvedenou hrou a konečným umístěním uprostřed startovního pole. Další tři hráči, kteří hráli u nás poprve jsou hráči z Frýdku-Místku Dobré. Josef Svoboda, Michal Jež a Jan Bilko se opět po měnší přestávce objevili u šprtcových stolů. Jsme rádi tomu, že to bylo zrovna u nás v Zábřeze.
Již 5. ročník tohoto vzpomínkového turnaje tak doznal svého početního rekordu. Na tom minulém se poprve použil švýcarský systém, který se během roku osvědčil, na tom letošním jsme vyzkoušeli jako druhé kriterium počet vítězství. Sehrálo se 77 utkání v naprosto pohodové atmosféře a to i přesto, že se výsledky započítávají pouze do ELO listiny, bojovalo o každý bod. V celém turnji jsme však nezaznamenali žádný náznak unfair chování.

...Počátky působení našich hráčů ve šprtcovém světě. Josef Svoboda, Honza Bilko, Michal Jež - tentokráte coby zástupci "Frýdku-Místku". Dobrou ještě nikdo neznal - ale pozná, uvidíte :))

.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one