Záhlaví 2 (+tým).png
Druhý turnaj ze série "O POHÁR SEVERU" se uskutečnil v sobotu dne 28.5.2011 od 9.30 ve frýdecké sokolovně - tentokrát pod patronátem klubu FUTURE... 

Klub B.H.C.Dobrá se opět zúčastnil v hojném počtu - celkem 13borců zápolilo o úspěchy a cenné kovy - a jakožto tým s největším počtem startujících (celkem se zúčastnilo 34hráčů a hráček) jsme si dělali i medailové naděje..

Náš klub tentokrát reprezentovali: Pepa Svoboda, Vlastimil Kalmus, Michal Jež, Roman Jež, Adam Bilko, Víťa Foltýn, Láďa Hájek, Dalibor Hájek

a teké naši mladí žáci Kamila Žvaková, Petr, Honza a Tomáš Hadaščokovi, Filip Křižák...

Oficiální výsledky ještě nejsou k dispozici, proto přijměte pouze telegrafické zpravodajství o dění na kolbišti:) (Jakmile budou výsledky k dispozici, přidám je..)

Úvod turnaje napověděl, že k úspěchu je potřeba více, než velkých očí - našim favoritům se příliš zpočátku nedařilo, ale pomalejší rozjezd se začal zúročovat v pravidelném přísunu bodů...Velmi zabojovala naše Kamča Žvaková, která potrápila nejednoho borce i mezi zkušenými. Např. s Davidem Kováčem (mistrem ligy ze Šprtec Partyja Ostrava) uhrála krásnou remízu 1:1. Byl jsem i svědkem jejího dalšího srdnatého boje a těsné prohry 4:5 s pozdějším vítězem v kategorii žáků...Kamila prostě zabojovala a odměnou je jí 3.místo - a tedy BRONZOVÁ MEDAILE v kategorii žen :)) GRATULUJEMEEEEE K ÚSPĚCHU:)) I ostatní naši žáci zabojovali a potrápili soupeře a pečlivě sbírali bodíky (podrobné výsledky zatím neznám)..Svůj standartní výkon podal Pepa Svoboda, který se závěrečnými 2mi zaváháními připravil o boj o medaile - ale umístění v první 10ce by mu nemělo uniknout...Tentokrát zabojoval i Vlasťa Kalmus a, i přes matný výkon, urval 4 body za 3 výhry, 2 remízy, 2 prohry a od zřejmě první desítky jej dělí asi závěrečné zaváhání v posledním zápase s Veronikou Grabinskou - dosavadní mistryní Evropy ve stolním hokeji (0:1). Bojovali i ostatní, zrodilo se i pár překvapení, solidně zahrál Láďa i Dalibor Hájkovi, výkon Michala Ježe je jistotou (byť tentokrát nastoupil s handicapem - musel hrát levou rukou, protože pravačku si zranil předchozí den při "vaření":))) Adam Bilko - nenápadný chlapík, který poctivě sbíral bodíky:)) A všichni ostatní - Víťa Foltýn, Roman Jež:) V týmu chyběl pouze Petr Bronclík - náš minule nejlepší hráč a Martina Bronclíková - naše "bronzová žena" z ostravského turnaje...

V soutěži týmů jsme se nakonec opět umístili na 3.místě s 19,5body (tedy o bod a půl větší sběr než minule) a o pouhý půlbod (tedy jednu remízu) jsme skončili za druhým Šprtec Partyjí Ostrava... Soutěž družstev vyhráli borci z pořádajícího Future. V soutěži mužů, jakožto i absolutním pořadí, zvítězil Pavel Pelikán z Future..

Děkuji všem za předvedenou hru, za bojovnost a v Dobrééééé - 18.6.2011 jim to všem natřeme :)))

29.05.2011 12:54:18
bhcdobra
.:: FORMÁT ŘÁDKŮ TEXTU NEMUSÍ VŽDY ODPOVÍDAT JEJICH VZHLEDU PŘI TVORBĚ, PROTO MOHOU BÝT
ŘÁDKY "MÍRNĚ" NEFOREMNÉ, NEBO JEDNOTLIVÉ VĚTY ZALOMENY NEESTETICKY. ZA TUTO VADU SE OMLOUVÁME::.
.:: ZA PŘÍPADNÉ CHYBY SE VELMI OMLOUVÁME - NA JEJICH ODSTRANĚNÍ SE PRACUJE ::.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one